Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 140PK | DC | 6 Zits | Airco | Cruise | Navi | Parkeersens.
Direct kopen, basisprijs: € 7.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 7.900,-
excl BTW.
| Kosten rijklaarmaken | : € 595,- excl. btw |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 140PK | DC | 6 Zits | Airco | Cruise | Navi | Parkeersens. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 juli 2012 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 419.367 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Direct kopen voor: | € 7.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-VXN-71 |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 895 kg |
| Gewicht: | 1.905 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bullbar
- Centrale deurvergrendeling
- Licht metalen velgen 17''
- Parkeersensoren achter
- Radio met aux aansluiting
- Schuifdeur met ruit
- Schuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio bediening vanaf stuur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatie
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Lat om Lat Betimmering
- Lederen Stuur
- Mistlampen
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Overige
- Armsteun voor
- Dubbele cabine
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Getint Warmtewerend Glas
- Tussenwand zonder raam
- Veiligheid
- ABS
- Airbag bestuurder
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- ESP
- Lichtsensor
- Sidebars
- Startonderbreker
Toelichting
Dit betreft een btw auto, u betaalt 21% btw over de genoemde prijs.Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met 088 - 55 88 600.
Deze auto wordt verkocht zonder garantie, zo mee voor een groothandels-/exportprijs
- Rondom meerdere gebruikerssporen, zie foto's